Z podziękowaniami dla Pani Zofii
Podziękowania dla Pani Zofii Kędziory za wieloletnią pracę na rzecz społeczności lokalnej Miasta i Gminy Lipsko.

 

W dniu 23 czerwca, w trakcie uroczystej 54. sesji Rady Miejskiej w Lipsku, władze Miasta i Gminy Lipsko mieli przyjemność gościć Koło Gospodyń Wiejskich z Maruszowa, które zaprezentowało mini koncert śpiewaczy zorganizowany na okoliczność złożenia podziękowań Pani Zofii Kędziorze, współzałożycielce i wieloletniej przewodniczącej KGW Maruszów.

 

Pani Zofia jako Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Maruszowie zawsze charakteryzowała się profesjonalizmem, zaangażowaniem, chęcią działania, dobrą energią i wrażliwością na drugiego człowieka. Za tą oddaną pracę społeczną i wspaniałą postawę, w imieniu władz samorządowych Miasta i Gminy Lipsko, podziękowania dla Pani Zofii Kędziory złożyli Marcin Lenart Przewodniczący Rady Miejskiej w Lipsku, Jacek Wielorański Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko, Michał Patyk wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Lipsku, Włodzimierz Misiak Przewodniczący Komisji Kultury, Oświaty, Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Lipsku, Witold Wypchło Przewodniczący Komisji Gospodarczej, Finansów, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Lipsku, Andrzej Barański Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Lipsku, Radni Rady Miejskiej w Lipsku, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Lipsko.

 

Sytuacja życiowa spowodowała, że Pani Zofia wyprowadza się z gm. Lipsko, ale pozostaje w sercach i będzie zawsze mile widziana.

Dla Pani Zofii składamy życzenia wszystkiego najlepszego, samych sukcesów, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Galeria – TUTAJ.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Lipsku.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*