Szukam Pani/Babci do schyniętego dziecka
Dzień dobry😀 proszę o zamieszczenie ogłoszenia. Czy mógłbym ktoś polecić babcię starsza do wymasowania niemowlaka? Dziękuję – takiej treści prośbę otrzymaliśmy w wiadomościach. Czytelniczka potrzebuje pomocy. Ja wieże ze niektóre starsze babcie umiałeś masować niemowlaki ( jak się schyną) – dodaje.

Kontakt prosimy zostawiać pod wpisem.

Przełamanie dziecka – prawda czy fałsz?

Przełamanie noworodka, zwane inaczej przesunięciem lub ”schynięciem” dziecka, to jedna z obecnie najbardziej problematycznych kwestii, która spędza sen z powiek świeżo upieczonym rodzicom. Dzieje się to poniekąd dlatego, że jeszcze do tej pory większość osób z poprzedniego pokolenia, zwłaszcza nasze babcie, ale i również mamy, często zwracają uwagę na ten ”problem zdrowotnych” najmłodszych pociech.

Co więcej, nawet i dzisiaj w polskich domach, gdzie niedawno urodziło się maleństwo, można usłyszeć rady na temat tego, jak nastawić przełamane dziecko. Szczególnie gdy maluszek ciągle płacze i jest niespokojny. Ponadto nawet w Internecie na ogólnopolskich forach dla młodych matek, można dużo przeczytać o ”schynięciu” niemowlaka i zobaczyć żywe zainteresowanie tym zagadnieniem. Niektórzy nadal wierzą, że przełamanie noworodka jest możliwe, a inni traktują to jako niebezpieczny zabobon, który może przynieść maluszkowi więcej szkody niż pożytku. Jak zatem odnieść się do tej kwestii i kto tak naprawdę ma rację?

Cytat ze strony https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/post/przelamanie-dziecka
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*