Sobotnie seanse w kinie w SolcuCzas czytania: 2 min.
29 CZERWCA
SOBOTA
GODZ. 11:00-12:35

MAVKA I STRAZNICY LASU (2023)

cena 8,00 zł
rodzaj: Animowany gatunek: Film dla dzieci produkcja: Ukraina
reżyseria: Oleksandra Ruban, Oleg Malamuż
kat. wiek.:7
Gdzieś daleko, w ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem, tym bardziej że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę wkrótce zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców?
GODZ. 18:00-19:26

WSZYSTKO O MOIM STARYM (2023)

cena 8,00 zł
rodzaj:Fabularny gatunek: Komedia produkcja: USA
reżyseria:Laura Terruso
obsada: Robert De Niro, Sebastian Maniscalco, Leslie Bibb, David Rasche
kat. wiek.:13 .
Sebastian, syn włoskich emigrantów, zamierza się oświadczyć swojej dziewczynie Ellie, córce niesłychanie bogatych potomków… kolonistów z Mayflower. Ku jego przerażeniu na pierwsze spotkanie z przyszłymi teściami wybiera się również jego ojciec Salvo, Włoch z krwi i kości. Salvo nie owija w bawełnę, nie przestrzega konwenansów, ma niewyparzony język i mocno niepoprawne poczucie humoru, nic więc dziwnego, że rodzinny weekend w luksusowej posiadłości rodziców Ellie zapowiada się na pasmo katastrof. Czy miłość młodych będzie w stanie przetrwać tę próbę?

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

1 Komentarz

  1. Czy kino w Solcu nad Wisłą może upublicznić repertuar na miesiąc albo chociaż dawać zapowiedzi seansów z wyprzedzeniem tygodniowym. Informacja o seansie podana na dzień przed projekcją jest stanowczo za późno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.