MojeLipsko.info a MPL a Radio Lipsko a Powiat LipskiCzas czytania: 2 min.
Listen to this article

Dlaczego taki tytuł? Dlatego, że nie mamy związków z Radiem Lipsko ani z Powiatem Lipskim, z Gminą Lipsko i innymi też. W żaden sposób nie jesteśmy związani z tymi podmiotami. Poza pisaniem o nich.

Nasza strona www.mojelipsko.info , nasz profil na Facebooku Mój Powiat Lipski – serwis powiatowy (MPL), nasza powiatowa grupa ogłoszeniowa https://www.facebook.com/groups/mojelipsko  to MY, tylko tyle i aż tyle.

Nie jesteśmy ani Radiem Lipsko, ani starostwem, ani przedstawicielstwem poszczególnych gmin.

Bardzo często mieszkańcy powiatu mylą nas z Radiem Lipsko, jak również ze starostwem, rzadziej z gminami.

Po 1. Jak macie problem z urzędem, instytucją zawsze (!) staramy się pomóc, zainterweniować, opisać problem. Czekamy na Wasze doniesienia, co w urzędach jest nie tak, co źle się dzieje, co przydałoby się zmienić. Jednak:

2. Dostajemy czasem prośby, skargi, wnioski, z których wynika, że traktujecie nas jak starostwo, które trzeba kierować do starostwa. Odpisujemy, ze nie pomożemy, kierujemy do odpowiedniej komórki a Wy się urażacie albo obwiniacie powiat, że nie pomógł. Szanowni, pomagamy tak jak umiemy, ale nie znając wszystkich procedur, przepisów, nie chcemy Was wprowadzać w błąd. Nie załatwimy za Was tych spraw, możemy jedynie nakierować. Nie jesteśmy starostwem. Nie obwiniajcie starostwa, że tak odpisujemy. Nie piszemy w ich imieniu!

3. Dostajemy często (kilka razy w tygodniu) zapytania, prośby w sprawie Radio Lipsko. Nie jesteśmy również ich przedstawicielstwem. Nie jesteśmy Wam w stanie podać numeru telefonu z ogłoszenia ani tego ogłoszenia puścić na antenie, ani puścić ulubionej piosenki, ani odpowiedzieć, czemu dzisiaj taka dziwna muzyka była. Owszem, i Radio i My przekazujemy informacje, często te same, ale poza tym nic nas nie łączy. Prosimy tez nie łączyć naszych poglądów.
Radio jest gminne/powiatowe. Zupełnie niezależne od nas a my jesteśmy niezależni od nich. Niestety nie mamy fizycznej możliwości słuchać Radia Lipsko. Ale jak kiedyś proponowaliśmy, możemy udostępniać ich treści/podcasty o ile się do nas zgłoszą.
Radio zaczęło nadawać w 2001 roku, zostało powołane uchwałą Rady MiG Lipsko, My to prywatna inicjatywa działająca 3,5 roku (już).

4. Też nie jesteśmy przedstawicielstwem żadnej gminy i nie możemy się wypowiadać w ich imieniu. Akurat takich próśb/zgłoszeń jest mało.

5. MPL – tak zaczęliście nas sami określać na Facebooku.

Czytajcie nas, słuchajcie radia.

Jeśli chcecie przeczytać o historii radia to link poniżej. Być może o nas też kiedyś powstanie taka historia :).

Tymczasem dobrego popołudnia!

Właściciel strony:
Rafał Smaga

 

„Twoje Radio Lipsko” ma już 21 lat!

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.