Korkowozem z ziemi grabowieckiej do warszawskiejCzas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

30 stycznia br., delegacja strażaków z jednostki OSP Grabowiec w składzie: Prezes Zarządu dh Mariusz Łygan, Wiceprezes dh Agata Skrzypczyk oraz dh Karol Cwiklak, dh Mateusz Łygan, dh Kasia Łygan odwiedziła Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Celem wizyty było przekazanie „Korkowozu”, który wykorzystany zostanie do zbierania plastikowych nakrętek na cele charytatywne. Po części oficjalnej, w której przekazany został „pojazd specjalny”, odbyło się spotkanie z Zastępcami Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Warszawie: st. bryg. Tomaszem Cybulem oraz st. bryg. Rafałem Zimochockim, a także Zastępcą Naczelnika Wydziału Technicznego KW PSP w Warszawie: mł. bryg. Karolem Ziętalą, podczas którego poruszone zostały tematy dotychczasowej działalności jednostki, wyposażenia i sprzętu, młodzieżowej drużyny pożarniczej, ale również podsumowano zakupy, których jednostka dokonała w poprzednim roku z dotacji przyznanych przez PSP.

Przypominamy, iż przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej, stoi przekazany w zeszłym roku przez jednostkę OSP Grabowiec „Korkobus”, który cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Warszawy.

Warszawa pozyskała grabowiecki „Korkobus”!

Źródło: OSP Grabowiec.

Catering Zacisze


 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.