Studniówka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Siennie
28 stycznia br., w murach szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Siennie Uczniowie bawili się podczas wspaniałej studniówki.

Zespół Szkół Ogólnokształcących pozostał przy tradycyjnej formie Balu Maturalnego.

Studniówka zorganizowana została w murach szkoły, we wspaniale wyglądającej sali gimnastycznej, nad której wystrojem przez tygodnie pracowali zarówno uczniowie i rodzice maturzystów, jak i też nauczyciele.

Bal Maturalny rozpoczął się jednak nie tam, a w sali widowiskowej Szkoły Muzycznej.

Maturzyści zaprezentowali na scenie wspaniały spektakl.

Największe wrażenie na wszystkich zebranych zrobiła wspaniała choreografia podczas tańca z użyciem świateł LED przypiętych do strojów maturzystów.

Po nagrodzonym gromkimi brawami spektaklu, uczniowie przenieśli się do wspomnianej już sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

W części oficjalnej nie mogło oczywiście zabraknąć przemówień. Dyrektor Czesław Sieczka życzył maturzystom wspaniałej zabawy, a także świetnych wyników maturalnych i spełnienia marzeń w dorosłym życiu. Do życzeń dołączył się Mariusz Strąk, Wójt Gminy Sienno, który był gościem honorowym tegorocznej studniówki.

Później dyrektor szkoły dał sygnał do rozpoczęcia poloneza.

Dziewczęta ubrane były w stylowe suknie. Dominowały czarne kreacje, choć gdzieniegdzie dało się dostrzec również czerwień czy zieleń. Młodzi mężczyźni optowali zaś przeważnie za tradycyjnymi granatowymi garniturami i muszkami.

Wspaniała zabawa w pięknie przystrojonej sali trwała do rana.

– czytamy na portalu Echo Dnia.

Galeria z siennieńskiej studniówki: TUTAJ.

Źródło: Echo Dnia.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.