Śmiertelny wypadek!Czas czytania: < 1 minutę

W dniu 7.09.2021 r. doszło do tragicznego wypadku drogowego na odcinku drogi Lipsko-Wola Solecka.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia JOP stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: Ford i Honda. Jeden z pojazdów znajdował się na jezdni na prawym pasie drogi jadąc w kierunku miejscowości Wola Solecka. Drugi samochód zlokalizowany był w lesie, pomiędzy drzewami, ok. 20 m od krawędzi jezdni na jego lewym boku.

Łącznie autami podróżowało 3 osoby. W wyniku zdarzenia, 2 osoby (mężczyźni) zostały ranne, a jedna poniosła śmierć: 36-letnia kobieta, podróżująca Fordem.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP poszkodowanym, kierowaniu objazdami w ruchu drogowym oraz usunięciu pozostałości powypadkowych.

W działaniach brały udział 3 zastępy JRG Lipsko oraz OSP Wola Solecka, dwie karetki pogotowia, Policja oraz helikopter z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Według nieoficjalnych informacji, w wypadku zginęła kobieta, która osierociła czwórkę dzieci. Również nieoficjalnie, sprawcą wypadku był mąż kobiety, który miał prowadzić auto, będąc pod wpływem alkoholu.


Źródło: KP PSP w Lipsku; Echo Dnia.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.