Śmiertelny wypadek!
10 czerwca po godzinie 17 na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Pcin (gm. Ciepielów) doszło do dramatycznego wypadku.

 

Jak informuje Monika Karasińska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipsku:

Na prostym odcinku drogi, kierujący audi, 58-letni mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z BMW.

Kierujący samochodami osobowymi byli zakleszczeni. Strażacy, aby ich wydostać, musieli ciąć karoserię. 58-latek z audi został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Lipsku. Niestety, lekarze nie zdołali go uratować. Mężczyzna zmarł. Natomiast 30-letnia kobieta, kierująca BMW, przebywa w szpitalu w Kozienicach.

W wyniku zdarzenia, nastąpiły poważne utrudnienia w ruchu. Droga krajowa 79 początkowo była całkowicie zablokowana, a samochody policjanci kierowali objazdami. Później, ruch odbywał się wahadłowo.

 

Z kolei kiedy rozbite samochody zostały zabrane przez lawety i po uprzątnięciu jezdni, przywrócono ruch. Stało się to ok. godz. 20.

Źródło: Echo Dnia; PSP w Lipsku.
1 Komentarz

  1. Musiałem wyprzedzić gościa chwilę przed wypadkiem, kierujący dziwnie pobierał pobocza, myślałem ze grzebie w telefonie. Tragedia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*