Rekordowa zbiórka WOŚP w gminie Chotcza
Z olbrzymią radością Urząd Gminy w Chotczy informuje, że w tym roku podczas akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie Gminy Chotcza udało się zebrać rekordową kwotę – 5 189,06 zł oraz 5 euro.

Wolontariusze od samego rana zbierali datki do puszek, które przeznaczone zostały w 100% na rzecz walki z sepsą. Po otworzeniu i przeliczeniu zawartości puszek okazało się, że rekord z roku 2022 został pobity. Świadczy to tylko o tym, że mieszkańcy Gminy Chotcza to osoby o wielkich sercach, którzy nie pozostają obojętni w odniesieniu do akcji charytatywnych.

Rekordowa zbiórka WOŚP w gm. Chotcza!

O godzinie 16:30 wolontariusze spotkali się na Publicznej Szkole Podstawowej w Chotczy, gdzie odbyło się liczenie zebranych pieniędzy. Po przeliczeniu i podaniu kwoty ogólnej jaką udało się zebrać, głos zabrali Wójt Gminy Chotcza Janusz Witczak oraz Justyna Patyk – opiekun koła wolontariatu, a zarazem prowadząca drużynę harcerską. Podziękowali wszystkim, którzy włączyli się w akcję WOŚP na terenie Gminy Chotcza, a także zaprosili do włączenia się w akcję w przyszłym roku.

Źródło: UG w Chotczy.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.