Rekordowa zbiórka WOŚP w gm. Chotcza!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Urząd Gminy w Chotczy z olbrzymią radością informuje, iż w tym roku podczas akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie Gminy Chotcza udało się zebrać rekordową kwotę – 3.877,15 zł.Wolontariusze od samego rana zbierali datki do puszek, które przeznaczone zostały w 100% na rzecz okulistyki dziecięcej. Mimo niesprzyjającej pogody, udało się pobić rekord z roku poprzedniego (3.784,79 zł). Świadczy to tylko o tym, że mieszkańcy Gminy Chotcza to osoby o wielkich sercach, którzy nie pozostają obojętni w odniesieniu do akcji charytatywnych.

O godzinie 17:00 wolontariusze spotkali się na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Chotczy, gdzie odbyło się liczenie zebranych pieniędzy. Po przeliczeniu i podaniu kwoty ogólnej jaką udało się zebrać, głos zabrał Wójt Gminy Janusz Witczak, który powiedział:Szanowni Wolontariusze! Serdecznie dziękuję za trud jaki włożyliście podczas dzisiejszej zbiórki. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych wyszliście z puszkami aby móc pomagać.

Jestem z Was dumny!

W tym miejscu chciałbym także podziękować pracownikom Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Urzędu Gminy w Chotczy, którzy włączyli się w pomoc i organizację dzisiejszej akcji. Liczę na Was wszystkich także w roku następnym, gdyż idąc za głosem Jurka Owsiaka, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na terenie Gminy Chotcza będzie grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Następnie Wójt Gminy Chotcza oraz Sekretarz Gminy wręczyli wszystkim wolontariuszom słodkie upominki.

Źródło: Urząd Gminy w Chotczy.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.