Pomoc potrzebującym zwierzętom
Pomóż Fundacji Psi Los wygrać w Konkursie.

Szanowni Państwo,

Fundacja Psi Los bierze udział w konkursie organizowanym przez Ratujemy Zwierzaki. Dzięki Waszej pomocy możemy otrzymać wysoką dotację przeznaczoną na pomoc potrzebującym zwierzętom. W konkursie nie liczy się suma wpłat do skarbonki, tylko ilość unikalnych wpłacających. Prosimy Was o jednorazową wpłatę dowolnej wysokości, wystarczy nawet jedna Wasza złotówka!

Fundacja Psi Los istnieje od ponad dziesięciu lat. Jako nieliczna w Polsce pomaga ubogim osobom prywatnym w pokryciu kosztów leczenia, operacji, sterylizacji, rehabilitacji itd. Zgłaszają się do nas osoby z całego kraju prosząc o różnego rodzaju pomoc i wsparcie – nigdy nie odmawiamy, zawsze staramy się pomóc. Wystarczy przeglądnąć organizowane przez nas zbiórki na portalu Ratujemy Zwierzaki aby zobaczyć, że nie każda zbiórka kończy się powodzeniem. Nieliczne „zamykają” się z wynikiem ponad 100%, jednak większość z nich umożliwia zebranie połowy (czasem więcej) potrzebnej kwoty. Są też i takie, które nie cieszą się zainteresowaniem Darczyńców.

Z oczywistych powodów w treściach zbiórek nie publikujemy wszystkich, czasem wyjątkowo tragicznych zdarzeń losu, z którymi borykają się osoby szukające u nas pomocy i wsparcia. Z przesłanych do nas wiadomości, których treści pozostaną na zawsze wyłącznie do naszej dyspozycji czytamy jak nieprawdopodobnie potrafią zmienić się koleje losu człowieka. Jak łatwo stracić zdrowie, pracę. Jak łatwo ulec wypadkowi. Jak łatwo paść ofiarą oszustwa. Jak życie człowieka może zmienić się w mgnieniu oka.

Decydując się na posiadanie czworonoga nikt nie zastanawia się (zresztą trudno się temu dziwić) jak na przestrzeni kilkunastu lat może zmienić się status materialny. Jak bardzo może zmienić się sytuacja finansowa. Jak ułamek sekundy może spowodować niespodziewane wydatki na leczenie często jedynego, najbliższego członka rodziny – psa lub kota. Kiedy zdarzy się wypadek, choroba nie da się patrzeć na cierpienie swojego podopiecznego. Bardzo ciężko jest podjąć decyzję o eutanazji, wiedząc, że gdyby tylko były pieniądze jego życie dałoby się uratować.

Wszystkie prośby, które otrzymujemy bardzo dokładnie czytamy i weryfikujemy. Prosimy o dokumentację medyczną, kontakt do lekarza weterynarii, który prowadzi leczenie. Wszystko sprawdzamy, aby mieć pewność, że zbiórka, którą tworzymy jest w 100% prawdziwa.

Najbardziej ubolewamy nad zbiórkami, które z często niezrozumiałych dla nas powodów nie zadziałają, albo zadziałają połowicznie. Są też i takie, które powstają na potrzeby opłacenia długotrwałego leczenia. Niech jednym z przykładów będzie psiak imieniem Kama chorujący na czyraczycę okołodbytową. Dzięki uruchamianym dla Kamy zbiórkom daliśmy radę opłacić skuteczne leczenie i komfort życia przez długi okres czasu. Niestety w pewnym momencie środki ze zbiórek przeznaczonych na jego dalsze leczenie się skończyły… Co zrobić w takiej sytuacji? Skąd wziąć środki na dalsze leczenie? Przestać opłacać? Poddać się? Niestety czasami nie mamy innego wyjścia i właśnie dlatego postanowiliśmy założyć tą skarbonkę i prosić Was o pomoc!

Bardzo chcielibyśmy, żeby pieniądze zebrane za pomocą tej skarbonki przeznaczyć właśnie na takiego psa jak Kama, chcielibyśmy kontynuować jego leczenie zapewniając komfort życia. Kama jest tu tylko przykładem, niestety jednym z wielu… Jeśli przeglądniecie tworzone przez nas zbiórki znajdziecie wiele takich psów jak on. Psów, którym skończyły się środki przeznaczone na długotrwałe leczenie, rehabilitację itp.

Wiedząc w jak trudnych czasach przyszło nam wszystkim żyć nieśmiało prosimy o symboliczną nawet wpłatę. Kilka złotych dla Kamy, Buni, Rafika, Bandziorka, Adeli, Fanty, Denzela, Mikiego i wielu, wielu innych…

Dołącz do nas i pomóż pomagać! Weź udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Ratujemy Zwierzaki, w którym o wygranej decyduje największa liczba unikalnych Darczyńców, wspierających naszą Skarbonkę. W tym konkursie nie ma przegranych. Środki, które wpłacicie na naszą skarbonkę trafią do nas, ale oprócz tego możemy wygrać dodatkowe nagrody pieniężne – a wierzcie nam, mamy dla kogo je wydać!

Prosimy o unikatowe, nawet symboliczne wpłaty. Unikatowe oznaczają, że muszą być wykonane przez jedną osobę, z jednego telefonu, komputera itp. Dlatego nie wpłacajcie wiele razy drobnych kwot, zamiast tego poinformujcie swoich znajomych i poproście o symboliczną złotówkę, jednorazową wpłatę do naszej skarbonki.

Dziękujemy!

Wpłat możesz dokonać TUTAJ.

Źródło: Ratujemy Zwierzaki.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.