Podziękowania za profesjonalne oraz wzorowe i godne naśladowania podejście policjantówCzas czytania: < 1 minutę

Niesienie pomocy drugiemu człowiekowi i profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych to jedne z najważniejszych dewiz przyświecających policjantom w ich codziennej służbie. 

W ubiegłym tygodniu do Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku inspektora Witolda Krawczyka wpłynęło podziękowanie od uczestnika interwencji dotyczącej kwestii cywilno-prawnych szeroko rozumianej kwestii upraw rolniczych.

Podziękowania zostały skierowane dla młodszego aspiranta Piotra Tataraty oraz starszej sierżant Anny Kuś z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lipsku.

Jak zaznaczył autor, policjanci wykazali się bardzo dobrą znajomością przepisów z kodeksu prawa cywilnego, co znacznie wpłynęło na efektywność i spokój przebiegu interwencji.

Podziękował również funkcjonariuszom za profesjonalizm i godne naśladowania podejście, duże zaangażowanie i profesjonalne wykonywanie swoich obowiązków służbowych.

KPP Lipsko.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

MojeLipsko.info niebawem zacznie korzystać z możliwości płatnych artykułów. Jaka kwotę miesięcznie jesteś w stanie przeznaczyć na pełen dostep do portalu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.