Pędziła przez Olechów jak torpeda!KPP Lipsko - zdjęcie ilustracyjne
Czas czytania: < 1 minutę

Policjanci zatrzymali do kontroli 37-latkę kierującą volkswagenem, która zlekceważyła przepisy ruchu drogowego. Poniosła za to konsekwencje – straciła prawo i za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

Policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lipsku, prowadzą szereg działań, aby na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Kontrolują m.in. prędkość i stan trzeźwości kierujących.

We wtorek po godz. 19, w miejscowości Olechów w gminie Sienno, policjanci ruchu drogowego, zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena.

Za kierownicą pojazdu siedziała 37-letnia mieszkanka powiatu lipskiego.

Okazało się, że kobieta jechała z prędkością 111 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Za zbyt szybką jazdę, 37-latka straciła prawo jazdy.

Kobieta nie zgodziła się z decyzją funkcjonariuszy i nie przyjęła mandatu karnego.

Niebawem odpowie przed sądem za złamanie przepisów ruchu drogowego.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wyższa prędkość wpływa na dłuższą drogę hamowania, a w przypadku występowania opadów deszczu i śliskiej, mokrej nawierzchni ta droga jeszcze niebezpiecznie się wydłuża. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

 

KPP LIPSKO

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

1 Komentarz

  1. Policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lipsku, prowadzą szereg działań, aby na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Haha dobry żart 🤣🤣🤣kasa się musi zgadzać 🤣🤣🤣

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.