Karol Burek zostaje na stanowisku Wójta
17 czerwca 2022 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Podkońcach odbyła się uroczysta Sesja Rady Gminy Rzeczniów.

 

Po debacie nad „Raportem o stanie Gminy w roku 2021” Rada Gminy podjęła uchwałę w sprawie wotum zaufania dla Wójta Gminy. Następnie mając na uwadze sprawozdania z wykonania budżetu za poprzedni 2021 rok, Radni podjęli uchwałę o udzieleniu absolutorium Wójtowi Gminy Rzeczniów Karolowi Burkowi. Przewodniczący Rady Gminy Zygmunt Wicik w imieniu wszystkich Radnych i Sołtysów złożył wyrazy uznania oraz serdeczne gratulacje Wójtowi za ogrom pracy, zaangażowanie oraz działania w kierunku poprawienia jakości życia mieszkańców całej gminy.

 

Wójt Gminy Karol Burek również podziękował wszystkim Radnym, Sołtysom, pracownikom Urzędu Gminy oraz Kierownikom i Dyrektorom za owocną współpracę, zaangażowanie w realizację wszystkich projektów i inwestycji, zgodność i wsparcie w podejmowaniu trudnych decyzji oraz chęć uczestniczenia w procesie rozwoju gminy.

 

Bardzo dziękuję Państwu Radnym za udzielenie mi absolutorium oraz głosowanie za pozytywną oceną mojej pracy. Odbieram to jako akceptację dla realizowanych inwestycji oraz podejmowanych działań na rzecz rozwoju naszej gminy.

Dziękuję za ciężką pracę wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili. Przemyślane wydatkowanie i strategiczne decyzje to zasługa współpracy z Wami.

Dziękuję za zaufanie, którym Państwo mnie obdarzyliście.

– informuje Karol Burek Wójt Gminy Rzeczniów.

Źródło: Urząd Gminy w Rzeczniowie: Karol Burek.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*