Powiślanka Lipsko z nowym trenerem
Jakub Cieciura nie poprowadzi Powiślanki Lipsko w przyszłym sezonie. Po rozmowach z zarządem obie strony uznały, że potrzebna jest zmiana. Nowym trenerem został Mariusz Sztobryn.

 

Jakub Cieciura jest byłym zawodnikiem m. in. GKS Bełchatów, czy Radomiaka Radom. W ostatnim czasie sprawował dwie funkcje w Powiślance Lipsko – był zarówno trenerem, jak i zawodnikiem. Jednakże, w tym sezonie nie udało mu się awansować z lipskim klubem do piątej ligi.

 

Nie udało się, ale jesteśmy bardzo wdzięczni Kubie, za to, że podjął się trudnego wyzwania. To nie było łatwe. Mimo niepowodzenia, chcemy, aby został z nami i pełnił rolę zawodnika.

– mówi dla redakcji Echo Dnia Piotr Rybiński, prezes Powiślanki Lipsko.

 

W zespole z Lipska zapowiadają się spore zmiany. Kilku zawodników pożegna się z Powiślanką, lecz niewątpliwie pojawią się wzmocnienia. Wiele będzie zależeć od nowego trenera, a został nim Mariusz Sztobryn, którego celem – tak, jak i poprzednika – jest awans do piątej ligi. Nowy szkoleniowiec w naszym regionie z dobrym skutkiem pracował w Plonie Garbatka, Prochu Pionki, a ostatnio w Energii Kozienice.

 

Pomysły i wizja trenera Sztobryna są zbieżne z naszymi. Przekonał nas do siebie i rozpoczynamy współpracę. Chcemy zbudować mocny zespół, który rozpocznie skuteczna walkę o awans.

– zaznacza Piotr Rybiński, prezes lipskiego klubu.

Źródło: Echo Dnia; Kozienice24; Kronika Kozienicka.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*