Murem za Wójtem Karolem BurkiemCzas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

 Oświadczenie pracowników Urzędu Gminy w Rzeczniowie w związku z wpisem, który ukazał się w dniu 15.11.2023 r. na tablicy podmiotu MojeLipsko.info w serwisie Facebook.

Cieszymy się, że wszyscy pracownicy tak chwalą Pana Wójta i liczymy jednocześnie na to, że nikt nie został “poproszony” o podpis pod jakąkolwiek sugestią zmuszającą go do tego.

Ciekawe czy jakby któryś pracownik nie podpisał to czy by dalej pracował w gminie

– zadano nam pytanie.

Przepraszamy pracowników jesli poczuli się dotknięci. Nie było to naszym celem.

 

Oświadczenie wraz z podpisami na stronie: Oświedczenie pracowników – Aktualności – Urząd Gminy w Rzeczniowie

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
8 Komentarzy

  1. Szanowna Pani Olu
    Dziennikarstwo polega na tym że patrzy się władzy na ręce. Dzięki pracy redaktora widzimy jak bardzo to przeszkadza. Chwalę pracę redaktora bo lokalny, konkurencyjny portal, poprostu unikał trudnych tematów.
    Redaktor w mojej ocenie w najlepszy możliwy sposób wypełnia interes publiczny.

    • szanowny Panie Emin o ile takie imię naprawdę istnieje. Ten portal nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem, nie nazywajmy tego plotkarskiego wytworu w ten sposób, ujmując dziennikarzom. jest stronniczy i ma w sobie partyjny przekaz. mydli oczy mieszkańcóm powiatu tworząc pseudo sensacje. Widocznie potrzebuje Pan takich newsów do życia, które może być jednak nudne skoro obrzucanie kogoś błotem sprawia Panu przyjemność.”Redaktorowi” zapewne sprawia frajdę, ale to tylko na chwilę, bo za moment usuwa posty i komentarze, a potem wstawia przeprosiny. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.