AIR SHOW wraca do RadomiaCzas czytania: < 1 minutę

Międzynarodowe Pokazy Air Show wracają do Radomia.

Porozumienie w sprawie organizacji Air Show w Radomiu zostało podpisanie w sobotę 27 sierpnia. To dobra informacja nie tylko dla mieszkańców, lecz  również dla wszystkich miłośników podniebnych akrobacji.

Bardzo się cieszę, że znów będziemy mogli oglądać w Radomiu pokazy lotnicze w wykonaniu czołowych pilotów z Polski i zagranicy.

– pisze na swoim profilu FB prezydent miasta Radosław Witkowski.

Air Show – wielkie święto Radomia

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze mają charakter prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie techniki lotniczej, a także pokazu niezwykłych umiejętności akrobatycznych pilotów wojskowych i cywilnych. To zawsze wielkie święto dla miasta. Do Radomia przyjeżdżają wówczas dziesiątki tysięcy miłośników lotnictwa, gości z całej Polski, którzy przy tej okazji mają sposobność poznania samego miasta.

W radomskich pokazach uczestniczą za każdym razem czołowe grupy akrobacyjne świata i najwyższej światowej klasy piloci indywidualni, oglądani niezmiennie z zachwytem i podziwem dla ich odwagi i umiejętności.

Właśnie w czasie radomskich Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show Polacy mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć m.in. najnowsze wyposażenie polskiego lotnictwa – samoloty F-16.

Źródło: Radosław Witkowski; Radio Dla Ciebie; Radom – siła w precyzji.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.