XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Siennie o Puchar Komendanta Policji
6 grudnia br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie odbył się XVIII Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów.

Turniej rozpoczął gospodarz Pan Czesław Sieczka dyrektor szkoły oraz inspektor Wojciech Brandt Komendant Powiatowy Policji w Lipsku.

Tradycyjnie jak co roku, 6 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie odbył się XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Samorządnego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów. W sportowej rywalizacji wzięło udział sześć drużyn z całego powiatu lipskiego ze szkół z Chotczy, Lipska, Pawłowic, Rzeczniowa, Ciepielów oraz Sienna.

Drużynom towarzyszyło dużo emocji, zabawy i piłkarskiej rywalizacji.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, a młodzi piłkarze z zaangażowaniem walczyli do ostatniej minuty każdego meczu.

Klasyfikacja końcowa:

  • Pierwsze miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Siennie.
  • Drugie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipsku.
  • Trzecie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciepielowie.

Wyłoniono również Króla Strzelców i najlepszego zawodnika turnieju, którym został Julian Pastuszka z Sienna. Najlepszym bramkarzem okazał się Grzegorz Zieliński.

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę MARBET i Rapo Grupa, z koli napoje i poczęstunek zostały ufundowane przez Delikatesy Centrum i Leszka Traczyńskiego.

Organizatorzy serdecznie gratulują i dziękują wszystkim uczestnikom Turnieju.

Źródło: KPP w Lipsku; Policja Lipsko.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.