Wyraź swą opinię nt. publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Lipskiego
Konsultacje społeczne w sprawie Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Lipskiego

Na podstawie art. 10 ustawy z dnia 16 grudnia 2010r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U.
z 2022r., poz. 1343), Starosta Lipski informuje o opracowaniu projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Lipskiego, prosząc jednocześnie o składanie opinii dotyczących projektu w terminie od 09.12.2022 r. do 31.12.2022 r.

Uwagi w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane wyłącznie pisemnie – formularz zgłoszenia uwag do pobrania poniżej.

Projekt Planu transportowego oraz formularz zgłaszania uwag są dostępne w wersji elektronicznej do pobrania poniżej, a także w wersji papierowej w Starostwie Powiatowym w Lipsku, Wydziale Komunikacji i Transportu, ul. Partyzantów 4, 27-300 Lipsko od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 15.30.

Wypełnione formularze zgłaszania uwag do projektu należy przekazać:

  • drogą korespondencyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Lipsku, ul. Rynek 1, 27-300 Lipsko (liczy się data wpływu);
  • bezpośrednio w Starostwie Powiatowym w Lipsku, Wydziale Komunikacji i Transportu, ul. Partyzantów 4, 27-300 Lipsko od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30,
  • drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy: starostwo@powiatlipsko.pllub kmt@powiatlipsko.pl, wpisując w tytule wiadomości: „Konsultacje społeczne – Plan Transportowy”.

Materiały i więcej informacji TUTAJ.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Lipsku.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.