Wjechał w Scanię, zderzył się z ciągnikiem, wylądował w rowieListen to this article
Czas czytania: < 1 minutę

Tylko w środę na drogach powiatu lipskiego doszło do jednego wypadku drogowego i dwóch kolizji. 

W środę (16.08) w godzinach porannych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Pawłowice.

82-letni mężczyzna, kierujący pojazdem Toyota podczas włączania się do ruchu z posesji na drogę wojewódzką nr 754 nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem ciężarowym marki Scania, czym doprowadził do kolizji drogowej. Kierowcy byli trzeźwi i żaden z mężczyzn nie doznał obrażeń.

Kolejna kolizja miała miejsce w Lipsku.

Na jednej z ulic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego oraz pojazdu osobowego. Jak się okazało, kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus wykonując nieprawidłowo manewr skrętu w lewo, zderzył się z kierującą pojazdem osobowym, która wykonywała prawidłowo manewr wyprzedzania. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Uczestnicy byli trzeźwi.

Ponadto o godzinie 15:30 funkcjonariusze w Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowanie do miejscowości Wielgie w gminie Ciepielów.

Według zgłoszenia pojazd osoby wjechał do rowu. Jak się okazało 55- letni mieszkaniec powiatu ryckiego z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem marki Opel i wjechał nim do rowu. W wyniku tego zdarzenia 58-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

 

 

Zagłosuj w naszej ankiecie dotyczącej zarobków!

Porównanie zarobków wójtów, burmistrzów i starosty
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.