Warsztaty dla bibliotekarzy z terenu Powiatu Lipskiego [GALERIA]!Czas czytania: 4 min.

2 lipca br., w Filii Bibliotecznej w Pasztowej Woli – Biblioteka „Pod Złotym Naparstkiem”, odbyło się szkolenie: „Kreatywny bibliotekarz – czyli jak przyciągnąć rodziców z dziećmi do biblioteki”, które prowadził Paweł Dobrzelecki.

Warsztaty odbyły się w ramach nagrody dla Gminnej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rzeczniowie, w konkursie: „RE-Animuj się” skierowany został do bibliotekarzy z terenu Powiatu Lipskiego.

Paweł Dobrzelecki – ambasador LABiB, Śląski Bibliotekarz Roku 2018, starszy kustosz w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu, wykształcenie: wyższe bibliotekarskie.

Źródło: Filia Biblioteczna w Pasztowej Woli – Biblioteka „Pod Złotym Naparstkiem”.

 


Paweł Dobrzelecki:

Fajnie być znowu na sali szkoleniowej  tym razem w Filia Biblioteczna w Pasztowej Woli – Biblioteka „Pod Złotym Naparstkiem” wszystko w ramach Labib i kolejnej edycji Re-animuj się ❤️ Dziękuje Gminnej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rzeczniowie za wspaniałą atmosferę i aktywny udział – bez cienia wątpliwości kreatywny zespół bibliotekarzy Domowe pierogi przepyszne, a kolekcja naparstków fantastyczna  Otrzymałem dużo dobrej energii, wzbogaciłem się o nową kartę biblioteczną, porcelanową filiżankę i ciekawe publikacje. Dziękuję i czekam na wasze wydarzenia skierowane do dzieci i rodziców ❤️

Źródło: Paweł Dobrzelecki.

Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

wspieraj nas cyklicznie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.