Odprawa w zakresie Ratownictwa Medycznego!

Czas czytania: < 1 minutę

W dniu 24 lipca br. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku, odbyła się odprawa służbowa podsumowująca działalność w zakresie Ratownictwa Medycznego wraz z przedstawieniem kierunków rozwoju funkcjonowania Ratownictwa Medycznego w Powiecie Lipskim na najbliższe lata.

Funkcję Powiatowego Koordynatora Ratownictwa  Medycznego PSP w KP PSP w Lipsku od 7 lipca 2020 roku zgodnie z wyznaczeniem przez Mazowieckiego Komendantem  PSP po opinii Wojewódzkiego Koordynatora Ratownika  Medycznego na wniosek Komendanta Powiatowego PSP sprawuje mł. asp. lic. Mateusz Wudarczyk. Przy wykonywaniu swoich obowiązków współpracuje z mgr. Sławomirem Krzosem ratownikiem medycznym – Koordynatorem Ratownictwa Medycznego z ramienia OSP i Starostwa Powiatowego w Lipsku w Powiecie Lipskim oraz wyznaczonymi czterema instruktorami ratownictwa medycznego.

Odprawę prowadził Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku st. bryg. Tomasz Krzyczkowski, który omówił funkcjonowanie i realizację spraw w zakresie ratownictwa medycznego zgodnie z obowiązującymi aktami normatywnymi oraz dotychczasową współpracę z PRM. W odprawie wzięła udział kadra Komendy Powiatowej PSP w Lipsku wraz z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą i funkcyjnymi strażakami.

Źródło: KP PSP w Lipsku.

Catering Zacisze


 

 

Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.