W końcu podpiszą umowę na 747Czas czytania: < 1 minutę

Już jutro w Radomiu podpisana zostanie umowa na jedną z największych inwestycji drogowych w regionie radomskim. Na rozbudowę 30-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 747 Lipsko-Iłża samorząd województwa mazowieckiego zarezerwował 277 mln zł. Umowę z wykonawcą, firmą Strabag sp. z o.o. podpisze dyrektor MZDW Grzegorz Obłękowski. W spotkaniu wezmą udział marszałek Adam Struzik i wicemarszałek Rafał Rajkowski.

Serdecznie zapraszamy ( nie my ale samorząd województwa) na podpisanie umowy z wykonawcą na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 747

 

17 stycznia (środa) 2024 r. o godz. 14:00

do siedziby Rejonu Drogowego MZDW w Radomiu,

  1. Wolanowska 61.

Inwestycja będzie realizowana na terenie gmin Lipsko, Sienno, Rzeczniów oraz Iłża na podstawie projektu dostarczonego przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. Zakres robót obejmie budowę drogi po nowym śladzie, jedynie na odcinku ok. 5 km droga zostanie poprowadzona obecnym śladem. Łącznie przebudowanych zostanie 19 skrzyżowań z drogami gminnymi i powiatowymi. Wybudowane zostaną 2 ronda, oraz 3 obiekty inżynierskie – 2 mosty i wiadukt. Na realizację inwestycji samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył w sumie 277 mln zł.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

3 Komentarze

  1. Marszałek Rajkowski działa w interesie regionu. Fantastycznie że Urząd Marszałkowski zdecydował się na tak dużą inwestycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.