W amoku napadł na bezbronne audi



Czas czytania: < 1 minutę

KPP Lipsko informuje:

Za zniszczenie mienia odpowie 37-letni mężczyzna, który uszkodził pojazd kolegi, spryskując go środkiem żrącym. Policjanci Wydziału Kryminalnego podjęli działania i wczoraj (7.04) zatrzymali sprawcę.

Właściciel audi wycenił straty na 3000 zł. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W lutym policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipsku przyjęli zawiadomienie od mieszkańca gminy Lipsko o zniszczeniu jego audi, który stał zaparkowany na jednym z parkingów w mieście. Właściciel pojazdu wycenił straty na kwotę 3000 złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni z lipskiej komendy.

W wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 37- letniego mieszkańca powiatu lipskiego podejrzewanego o przestępstwo.

Na podstawie kolejnych czynności ustalono, że sprawca jest znajomym poszkodowanego i się na niego zdenerwował i spryskał  jego pojazd środkiem żrącym.

Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać




Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.