Lipska policja zaprasza na drzwi otwarteCzas czytania: 2 min.
Listen to this article

Tekst pochodzi ze strony: mazowiecka.policja.gov.pl/wli/

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich na DNI OTWARTE w siedzibie lipskich policjantów, które odbędą 30 listopada bieżącego roku w godzinach 10:00-12:00. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, pokaz pojazdów służbowych, łodzi policyjnej, a także policyjnego sprzętu.

Przyjdź na dzień otwarty Komendy Powiatowej Policji w Lipsku. Już w najbliższy czwartek (30.11.23.) w godzinach 10:00-12:00 lipscy policjanci zapraszają wszystkich uczniów szkół średnich oraz  osoby zainteresowane służbą w policji do swojej siedziby w Lipsku. Policjanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci podjąć decyzję dotyczącą służby w policji.

Wszyscy zainteresowani wstąpieniem w nasze szeregi uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i  poszczególnych etapach rekrutacji, a także niezbędnej dokumentacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

Ponadto funkcjonariusze przygotowali dla swoich gości wiele atrakcji, m.in. pokaz policyjnego sprzętu, pojazdów służbowych, łodzi policyjnej, pokaz pracy technika kryminalistyki, zwiedzanie budynku KPP w Lipsku oraz wiele więcej.

Ponadto policjanci i pracownicy z Zespołu Kadr i Szkolenia na specjalnie przygotowanym stoisku omówią „krok po kroku” całą procedurę naboru i odpowiedzą na wszystkie pytania związane wymaganą dokumentacją.

POLICJA LIPSKO:

Ciekawi Cię jak wygląda dzień z życia policjanta?

Chcesz wiedzieć co jest ważne podczas pracy technika kryminalistyki?

Zastanawia Cię czym na co dzień zajmują się policjanci „patrolówki” i ruchu drogowego?

A może chcesz wiedzieć jakie wymogi należy spełnić, aby wstąpić do policji? – Lipscy policjanci podczas DNI OTWARTYCH odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Koniecznie odwiedź nas w najbliższy czwartek, Lipsko ul. Spacerowa 31A. Czekamy na Ciebie w godz. 10.00-12.00 – serdecznie zapraszamy!

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.