Tragedia na Wiśle – nowe informacjeOSP Solec nad Wisłą
Czas czytania: < 1 minutę

Drugi dzień trwa akcja poszukiwawcza kobiety, którą wciągnął nurt Wisły. 27-latka zniknęła pod powierzchnią wody i już nie wypłynęła.

Jak informowała KP PSP,  strażacy dowiedzieli się, że kobieta w wieku około 27 lat weszła do rzeki i porwał ją nurt. Mimo poszukiwań na łodziach, dronem, echosondą i udziału płetwonurka, ciała nie udało się znaleźć.

Poszukiwania nadal trwają.

Wczoraj niektórzy sugerowali, że mogło to być samobójstwo. Nie jest to prawdą.

Jak się okazuje kobieta wraz ze znajomymi spędzała nad Wisłą wolną niedzielę. W pewnym momencie nieodpowiedzialnie weszła do Wisły i…

To był nieszczęśliwy wypadek.

 

Telefony zaufania

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

14 Komentarzy

 1. Za głupotę się płaci. W tym wypadku najwyższą cenę, bo przypłaciła “nieodpowiedzialne wejście” swoim życiem. Szkoda w tym wszystkim rodziny i dzieci.
  Znajomi też świetni, bo zamiast powstrzymać głupi pomysł to co robili?

  • to prawda jej córeczek jest jedynie szkoda w tym wszystkim. bo kto się nimi zajmie… a koledzy.. cóż… kwtw kto to był..

   • […], która postanowiła wejść do rwącej rzeki. Nie trzeba być alfą i omegą by wiedzieć jak się to skończy. Koledzy zamiast powstrzymać to co robili?

   • […] pilnuj męża lepiej a nie jeździ jak kawaler. uciekł jak tchórz zamiast pomóc, powinni odpowiedzieć za nie udzielenie pomocy.

 2. Jeśli ktoś nie był i nie widział niech nie ocenia jak zachowali się koledzy .Bo to właśnie oni jako pierwsi wezwali pomoc tuż po zniknięciu dziewczyny . A ktoś kto nie umie pływać i nie wie jak zachować się podczas tonięcia drugiej osoby raczej nie wchodzi do wody mimo tego . Teraz najlepiej pisać bezsensowne komentarze i oceniać innych .

 3. Dokładnie, a dziewczyna zamiast siedzieć z czyimś mężem i dwoma facetami cała noc i ranek powinna zająć się dziećmi. Gdyby jej towarzysze mieli choć trochę oleju w głowie nie pozwolili by na to żeby ona weszła do wody. Oleju nie mieli, ale mieli za to za dużo alkoholu we krwi.

 4. popelnila najgorszy blad bo powina siedziec z dziecmi a nie z zonatym facetem imprezowac a teraz te biedne dziewczynki bendom sie poniewierac u oocych ludzi poprostu mi to sie nie miesci w glowie jak mozna byc tak nie odpowiedzialna matkom

 5. byla nie odpowiedzialna matka bo gdy by jej zalezalo na dzieciach to by nie imprezowala a teraz te biedne dzieci benda sie poniewierac u opcych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.