Mieszkaniec Powiatu Lipskiego natrafił na zwłoki kobiety w Wiśle!W Wiśle w miejscowości Machów w gminie Wilków w powiecie opolskim przypadkowa osoba natrafiła na zwłoki kobiety. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

W czwartek w godzinach popołudniowych w Wiśle, na terenie powiatu opolskiego znalezione zostały zwłoki. Jak nam wyjaśniała asp. szt. Edyta Żur z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim, na znajdującą się w wodzie osobę natrafił mieszkaniec powiatu lipskiego, który przejeżdżał wzdłuż rzeki. Od razu powiadomił o wszystkim służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jak nas poinformowano, po wyciągnięciu osoby z wody okazało się, że to kobieta. Na razie nie wiadomo, kiedy oraz w jakich okolicznościach znalazła się w wodzie i straciła życie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Trwa również ustalanie tożsamości denatki.

Źródło: Lublin112.plBądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.