Suczka ElwirkaCzas czytania: 2 min.

Elwirka, suczka urodzona w 2019r. Elwirka to śliczna i bardzo pozytywna sunieczka.

Obecnie jej waga wynosi 13 kilogramów więc należy do średnich psów. Sunieczka szybko dała się poznać jako bardzo łagodna i wesolutka dziewczynka.

Bardzo szybko przyzwyczaiła się do naszego schroniska i od razu czuła się tutaj bezpiecznie. Widać też że Elwirka jest towarzyska i bardzo nie lubi zostawać sama. Kiedy się przechodzi obok jej boksu to bardzo się prosi żeby ktoś zwrócił na nią uwagę i zabrał na spacerek. Świetnie odnalazła się na psim wybiegu gdzie od razu musiała obwąchać każdy kąt i wszędzie zajrzeć. Sunieczka jest bardzo ciekawska i dosłownie wszystko ją interesuje.

Kontakt z człowiekiem ma oczywiście bardzo dobry i ceni sobie wszelkie głaskanie czy przytulanie. Również z innymi psami ma świetny kontakt i uwielbia z nimi biegać i uczestniczyć w zabawach. Kiedy zostaje na wybiegu sama też organizuje sobie zajęcie i nie próbuje uciekać czy kopać doły.

Elwirka całkiem ładnie chodzi sobie ze spacerkami na smyczy, tylko czasem chce iść za szybko i trochę ciągnie gdy ją coś bardzo zaciekawi. Może nie wygląda, ale ma trochę siły. Ona zdecydowanie będzie potrzebowała tych spacerów bądź biegania po podwórku gdyż ma naprawdę sporo energii którą trzeba przecież jakoś rozładować.

Nie znamy jeszcze jej stosunku do kotów, ale możemy to oczywiście sprawdzić na życzenie. Mamy nadzieję że taka urocza i rezolutna sunieczka szybko znajdzie swojego właściciela który będzie ją rozpieszczał.

Elwirka jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

 

Informacje
Nr identyfikacyjny: 100/2023
Wielkość: Średni
Kontakt
Schronisko
E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 02 66

Catering Zacisze


 

 

Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.