Suczka BagietkaCzas czytania: 2 min.

Bagietka, sunia urodzona w 2020r. Bagietka jest bardzo przyjazną sunieczką o łagodnym, bezkonfliktowym charakterze.

Przyjechała do nas ze swoim kolegą – Bueno, z którym bardzo się zżyła i trzymają się razem. Oboje mają lekką niedowagę, z tym że u suni ją bardziej widać. Jej 7 kilogramów to trochę za mało, ale na pewno z czasem się to poprawi. Bagietka szybko dała się poznać jako pozytywna i wesolutka dziewczynka, która kocha wszystko dookoła. Błyskawicznie podbiła serca opiekunów swoim nastawieniem i charakterem.

Świetnie się z nią współpracuje i bawi. Ona uwielbia być przytulana i głaskana, wdrapuje się na kolana opiekunów i domaga się uwagi. Idealnie chodzi na smyczy i bardzo chętnie wychodzi na wspólne spacerki. Na wybiegu uwielbia biegać i ganiać się z kolegami. Ciężko uwierzyć że taka idealna sunia mogła znaleźć się na ulicy jako pies bezdomny. Na szczęście nie pozostał u niej żaden ślad na psychice, nie ma żadnych lęków i jest ufna nawet w stosunku do obcych ludzi.

Dla takiej malutkiej suni widzimy docelowo tylko kanapowe życie. Bagietka powinna szybko trafić do nowego domku gdzie będzie rozpieszczana ile tylko się da i traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Naprawdę polecamy tą uroczą suńkę do adopcji i zapraszamy do zobaczenia jej na żywo.

Bagietka jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

 

Informacje
Nr identyfikacyjny: 126/2023
Wielkość: Mały
Kontakt
Schronisko
E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 02 66

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam szukać nieprawidłowości

Nasza ankieta

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.