Solec – dwa seanse w KinieListen to this article
Czas czytania: 2 minut

Zapraszamy 12 sierpnia w sobotę godz. 11:00-12:21

CORGI PSIAK KRÓLOWEJ.

Cena 8,00 zł

rodzaj: Animowany, gatunek: Film dla dzieci, produkcja: Belgia, reżyseria: Vincent Kesteloot, Ben Stassen kat. wiek.:7

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek królowej Elżbiety. Mieszka w Pałacu Buckingham i pławi się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno¬wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek pewnej intrygi Rex trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma¬dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika chleb jadły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

Zapraszamy 12 sierpnia w sobotę godz. 18:00-19:33

KOBIETA NA DACHU (2022)

cena 8,00 zł

rodzaj: Fabularny, gatunek: Dramat, produkcja: Francja, Polska, Szwecja, reżyseria: Anna Jadowska obsada: Dorota Pomykała, Bogdan Koca, Adam Bobik, Maria Szadkowska
kat. wiek.:15

Mirka to sześćdziesięcioletnia położna. Jest świetna w swoim fachu, a jeszcze lepsza w ukrywaniu swoich potrzeb i uczuć. W domu też skupia się na innych – mężu i dorosłym synu. Czasem wymyka się na dach swojego bloku, żeby zapalić papierosa. To jedyna rzecz, jaką robi tylko dla siebie, aż do dnia, w którym napada na bank uzbrojona w niewielki nóż kuchenny. Czy wydarzenie to pozwoli, by spojrzała na swoje życie z innej perspektywy?

 

 

Zagłosuj w naszej ankiecie dotyczącej zarobków!

Porównanie zarobków wójtów, burmistrzów i starosty
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.