Sienno uzyskało z Urzędu Marszałkowskiego dofinansowanie dla OSP!Czas czytania: < 1 minutę

25 czerwca br. w siedzibie Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Radomiu odbyło się uroczyste podpisanie umów na wsparcie Samorządu Mazowsza działań wspierających działalność OSP na terenie Gminy Sienno.

W obecności Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego Rafała Rajkowskiego i Członka Zarządu Leszka Przybytniaka, Wójt Gminy Sienno Mariusz Strąk wraz ze Skarbnikiem Gminy Jolantą Karolik podpisali stosowne umowy na „Zakup kompletu odzieży ochrony indywidualnej strażaka” dla OSP w Siennie w ramach zadania „OSP-2021” oraz „Remont strażnicy” OSP w Tarnówku w ramach zadania „MAZOWIECKIE STRAŻNICE 2021”.

Służba druhów ochotników jest niezwykle cenna i ważna dla lokalnej społeczności, pokazuje bowiem jak w sposób bezinteresowny często poświęcając swoje zdrowie a nawet życie walczą o życie i mienie osób trzecich. Dziękujemy za każdą okazaną pomoc kierowaną do OSP, która jest wsparciem niezwykle cennym i wartościowym.

– mówił Wójt Gminy Sienno Mariusz Strąk, podpisując umowę.

Źródło: Urząd Gminy w Siennie.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

MojeLipsko.info niebawem zacznie korzystać z możliwości płatnych artykułów. Jaka kwotę miesięcznie jesteś w stanie przeznaczyć na pełen dostep do portalu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.