Rzeczniowski Rajd Rowerowy w nowym formacie!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Miesiąc maj w Gminie Rzeczniów kojarzy się z rajdem rowerowym. Niestety ze względu na epidemię koronawirusa organizacja kolejnej edycji, tj. XVII Rzeczniowskiego Rajdu Rowerowego „Ty i Ja. Rowery dwa” nie była możliwa.

Jak informuje Urząd Gminy Rzeczniów:

Obserwujemy Waszą aktywność rowerową w terenie i relacje na portalach społecznościowych z wypraw, dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej akcji „Rzeczniów na rowerach”.

To zabawa i rowerowa ekspresja, taki „Zdalny rajd”. Pokażcie na zdjęciach wasze wyprawy rowerowe po naszej gminie. Może to być zdjęcie w polu, lesie, na drodze czy szlaku rowerowym, samotnie, w duecie lub rodzinnie i ze znajomymi. Zachęcamy do jazdy i fotek w naszych rajdowych koszulkach, które większość z Was ma w szafie!

Jeśli chcenie możecie nominować swoich znajomych do wzięcia udziału w akcji i wrzucenia zdjęć z rowerem.

Zdjęcia i nominacje wrzucajcie w komentarzach posta (https://www.facebook.com/GminaRzeczniow/posts/2781735618592354) i na swoje tablice z #RzeczniówNaRowerach.

Spośród wszystkich uczestników biorących udział w akcji (komentujących post: https://www.facebook.com/GminaRzeczniow/posts/2781735618592354) wylosujemy 17 osób, które otrzymają od nas gadżety. Losowanie odbędzie się 1 czerwca.

Wójt Gminy Rzeczniów Karol Burek zaprasza do udziału w akcji i wspólnej zabawy!

Źródło: Urząd Gminy w Rzeczniowie.

Catering Zacisze


 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.