Powstał FemiAutyzm
Celem licealistek, które utworzyły fanapge na Facebook`u, jest zwrócenie uwagi na brak wiedzy na temat kobiet w spektrum autyzmu.

Wprowadzenie

 

Twórcy 

Hejka, dzisiaj chciałyśmy się Wam przedstawić!

Cześć! Jestem Wiktoria i jestem kapitanem FemiAutyzm.

Uważam się za osobę kreatywną. Lubię malować, lepić z gliny, czytać książki fantasty oraz oglądać filmy. Kocham kaczki i gołębie.

Jestem w spektrum.

Znajomi mówią, że jestem szalona – taka prawda.

Teraz przedstawię wam resztę naszego zespołu.

Agata jest miłośniczką książek i podkastów kryminalnych. W wolnych chwilach stara się być artystyczną duszą – malarstwo, glina etc. Jest osobą w spektrum autyzmu. Dzięki czemu będziecie mogli zdobyć informacje z pierwszej ręki. Przede wszystkim jest bardzo otwarta I pomocna, więc jeśli potrzebowalibyście z kimś porozmawiać ona zawsze wysłucha.

Karolina aktualnie interesuje się pieczeniem ciast, fotografią, psychologią oraz kręceniem ogniem. W wolnym czasie lubi także czytać książki. Uwielbia koty, ma ich, aż trzy, jej ulubionym kolorem jest żółty. Jest w spektrum autyzmu.

Zofia jest bardzo aktywną społecznie osobą, bierze udział w wolontariacie, gra w teatrze a nawet uczęszcza do Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa! Jest bardzo kreatywna co pomaga w tworzeniu tego profilu. Zawsze chętnie też każdemu pomoże.

Ayse jest artystyczną duszą, która uwielbia muzykę i mroczne filmy. Od niedawna jest w grupie teatralnej. W wolnych chwilach gra na ukulele. Mega kociara z głową pełną pomysłów.

Czym jest neurorożnorodonść i spektrum autyzmu?

POLUB I UDOSTĘPNIJ: KLIKNIJ – TUTAJ.

Źródło: FemiAutyzm.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.