Potrzebny nadzór nad realizowaną obwodnicą Lipska!Zdjęcie ilustracyjne.
Listen to this article
Czas czytania: < 1 minutę

Oddział GDDKiA w Warszawie ogłosił przetarg na pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz zarządzanie kontraktem: Projekt i budowa obwodnicy Lipska w ciągu drogi krajowej nr 79.

Usługa obejmuje w szczególności pełnienie nadzoru nad projektowaniem, weryfikację dokumentacji projektowej, jej kompletności, wzajemnej zgodności, weryfikację wyników dokonania kontrolnych obliczeń w celu znalezienia ewentualnych błędów, zarządzanie, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz kontrolę nad realizacją robót aż do daty wystawienia ostatecznego świadectwa płatności, a także prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją projektu i współpracę w tym zakresie ze służbami GDDKiA oraz wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wynikających z procedur UE i współpracę w tym zakresie ze służbami GDDKiA.
Oferty można składać do 7 września 2020 roku. O wyborze wykonawcy zadecydują kryteria jakości (26 proc.), doświadczenie personelu wykonawcy (14 proc.) oraz cena (60 proc.).

Planowana obwodnica ma mieć 6,5 km długości. Dla tego zadania została już wykonana koncepcja programowa. Ujęta jest w Programie budowy 100 obwodnic na Mazowszu i jednocześnie pierwszy na etapie projektuj i buduj. Mowa o obwodnicy Lipska w ciągu drogi krajowej nr 79.

Źródło: Rynek Infrastruktury.

Lipsko wkrótce z nową obwodnicą!

Lipsko wkrótce z nową obwodnicą!

 

 

Zagłosuj w naszej ankiecie dotyczącej zarobków!

Porównanie zarobków wójtów, burmistrzów i starosty
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.