Potrzebna pomoc! Szukamy informacji o przekrętachCzas czytania: 2 min.
Listen to this article

Potrzebujemy informacji. Potrzebujemy ich po to, by wiedzieć co dalej ze sprawą zrobić. Czasem (jak o mobbingu) wystarczy napisać, czasem trzeba wystosować zapytania, czasem zrobić doniesienie. Jest 5 spraw! 5 pytań!

Portal działa w dużej mierze dzięki Wam i dla Was. To Wy informujecie nas co się dzieje, co trzeba poprawić, co Wam się nie podoba.

Często te informacje wykorzystujemy.

Jednak…

Czasem wiadomości są tak niepełne, że nie sposób sformułować na ich podstawie pytania bo nie wiemy o co spytać. Tym bardziej nie wykorzystujemy takich informacji na stronie.

Zdarza się, że piszecie maila na mojelipsko@gmail.com lub wiadomość na Facebooku (przycisk Messengera jest też na stronie) i w obydwu przypadkach słuch po Was ginie.  Zadajemy dodatkowe pytania i nic. 🙂Można też CAŁKOWICIE ANONIMOWO wysłać do nas wiadomość poprzez formularz, który jest na dole tego teksu i zawsze go znajdziecie na stronie głównej, pod grafiką “Napisz do nas”. Też używacie tego formularza, wtedy nie możemy odpisać, ponieważ nie podajecie swojego maila.

Ale do rzeczy!

Wśród informacji od Was, część się powtarza ej. Postanowiliśmy poprosić Was o pomoc, o informację. O co chodzi? 6 spraw! 6 pytań! 1. Szpital – afera śmieciowa. Czy coś wiecie na temat tego, że szpital nieodpowiednio utylizował śmieci? Czy śmieci były wsypywane do dołów i zasypywane? W dodatku coś z przetargiem było nie tak. Odeszła jedna osoba, która nie mogła już więcej na to patrzyć?
 2. Szpital – afera mobbingowa. Czy to prawda, że lecą głowy za mobbing? Kto doniósł? Kim interesuje się policja?
 3. Szpital – pytanie co się dzieje na Oddziale Opiekuńczo – Leczniczym? 1. Domy dziecka afera murkowa. O co chodzi z murkiem z dziwnymi płytami od strony domu jednorodzinnego? Czy to kosztowało 100 tysięcy? Czy jest zgodne z planami? Skąd się wzięło 100 tysięcy? Jakaś prywatna dotacja?
 2. Starostwo – afera zwolnieniowo-aferowa. Czy macie informacje o Pani, która została zmuszona do odejścia z pracy ponieważ nie akceptowała zasad zarządzania?
 3. Starostwo – afera mobingowa – kto i na kogo z ważnych osób doniósł służbom? Kogo ta ważna osoba mobbinguje. Pracowników powiatu czy instytucji podlegających powiatowi?

Oczywiście zapraszamy do pisania w każdej innej sprawie!

  Możesz podać Imię

  Możesz podać email

  Temat:

  Gmina:

  Urząd:

  Nazwisko:

  Opis:

  Dodaj plik JPG, PDF, PNG - wielkość do 500KB:

  Zagłosuj w naszej ankiecie!

  Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

  Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
  12 Komentarzy

   • na razie to jest plotka i nawet nie poparta przypuszczeniem
    Rzucamy gównem i zobaczymy do kogo się przyklei.

  1. Mobbing w szpitalu to nie jest plotka.
   Już dawno było oficjalne postępowanie w tej sprawie. Redaktor pisał że zachowanie się zmieniło. Postępowania albo nie zakończono albo teraz właśnie kończą i lecą głowy za to.

  2. Tutaj nie będzie zarzutów. Mobbing jest naganny ale tutaj może mieć miejsce, odpowiedzialność z kodeksu pracy. Dlatego mogą polecieć głowy czyli ktoś może zostać zwolniony.

  3. ok ale to i tak nie zmienia faktu ze nie było żadnej informacji co dzieje się ze sprawą a w tym przypadku właściwym organem udzielenia informacji jest szpital i władze powiatu jak organ nadzorujący szpital

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.