Dwa sobotnie seanse filmowe w SolcuCzas czytania: 2 min.
Listen to this article
10 LUTEGO W SOBOTĘ
GODZ. 11:00-12:16

WRÓŻKA ZĘBUSZKA

cena 8,00 zł
rodzaj: Animowany
gatunek: Film dla dzieci
produkcja: Luksemburg, Niemcy
reżyseria: Caroline Origer
kat. wiek.:7
Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. Zdeterminowana, podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do świata ludzi, gdzie poznaje smutną i samotną dziewczynkę. Wkrótce, połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.
10 LUTEGO W SOBOTĘ
GODZ. 18:00-20:46

JOHN WICK 4 (2023)

cena 8,00 zł
rodzaj: Fabularny
gatunek: Akcja , Thriller
produkcja: USA
reżyseria: Chad Stahelski
obsada: Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgard, Ian McShane, Laurence Fishburne
kat. wiek.:18
czas trwania:2 godz. 42 min.
Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, legendarny zabójca John Wick wie, że może liczyć tylko na siebie. Tym razem ma przeciwko sobie międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef markiz de Gramond jest wyrafinowany i bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów, mierząc się z twardzielami, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu.
Chad Stahelski, reżyser wszystkich części Johna Wicka, ma za sobą wieloletnie doświadczenie jako kaskader, stąd zapewne czwarta część dziejów Johna Wicka to zabawa konwencją i absolutny majstersztyk, jeśli chodzi o sceny walki – w zasadzie już nie walki, tylko transowego tańca w rytm hipnotyzującej muzyki. To plus świetne kreacje aktorskie dało w efekcie znakomite kino gatunkowe. Film zarobił na całym świecie ponad 440 mln dolarów przy budżecie czterokrotnie mniejszym, stając się najbardziej dochodowym filmem tej serii.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.