Pies BuenoCzas czytania: 2 min.
Listen to this article

Bueno, pies urodzony w 2020r. Bueno to niewielki, rezolutny psiaczek.

Przybył do nas z koleżanką – Bagietką, z którą dosyć mocno się związał. Oczywiście najlepiej gdyby trafili razem do adopcji, ale z racji że będzie to niesłychanie trudne to możemy ich oddać osobno w dobre ręce.
Bueno jest z charakteru bardzo pociesznym i wesołym psiakiem widzącym świat w różowych okularach. On ma naprawdę gołębie serducho i nawet muchy by nie skrzywdził.
Bardzo go ciągnie do człowieka gdyż jest z niego towarzyski kawaler, który nie lubi samotności i najchętniej bez przerwy przebywałby z ludźmi lub innymi psami. Kiedy jednak musi zostać sam to nie niszczy, nie hałasuje i jest naprawdę grzeczny.
Na smyczy chodzi trochę gorzej od swojej koleżanki, ale i tak można z nim spacerować bez strachu że zacznie uciekać czy wyrywać się. Jest tez nieco od niej cięższy, jak na samca przystało bo waży obecnie 8,5 kilograma. Tak samo jak swoja koleżanka, Bueno w ogóle nie szczeka. Bez problemu mógłby mieszkać w ciepłym mieszkanku, w wygodnym legowisku przy swoich ukochanych właścicielach. Na pewno szybko by się tam odnalazł i poczułby co to znaczy mieć prawdziwy dom.
Nie wydamy go do budy gdyż jest na to zbyt delikatny. Prosimy o dobry domek dla kochanego Bueno, na pewno odwdzięczy się swoim nowym opiekunom za okazaną dobroć.

Bueno jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Informacje
Nr identyfikacyjny: 127/2023
Wielkość: Mały
Kontakt
Schronisko
E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 02 66

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.