Rejtan czeka na miłośćshroniskoostrowiec.pl
Listen to this article
Czas czytania: 2 minut

 

Rejtan, pies urodzony we maju 2014r. Rejtan to usłuchany, mądry i przyjacielski seniorek. Przyjechał do nas nieco zaniedbany, ale szybko doprowadziliśmy go do normalnego wyglądu. Przy zabiegach pielęgnacyjnych wykazał się ogromną cierpliwością i chęcią współpracy.

Od razu widać było że jest z niego bardzo niekonfliktowy psiak. Teraz Rejtan wygląda już lepiej, ale mógłby jeszcze trochę przytyć co pewnie stanie się z czasem. Na pewno można powiedzieć że psiaczek jest bardzo łagodny, pozytywnie nastawiony do wszystkich dookoła i kocha wszystkich ludzi.

Bardzo szkoda że w tym wieku wylądował w schronisku dla zwierząt. Nie znamy powodu, ale teraz i tak najważniejsze żeby znaleźć mu dobry, stabilny domek. On jest naprawdę niewymagający i niekłopotliwy. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i słucha się opiekunów. Jak na razie w ogóle nie zaobserwowaliśmy żadnych wad u niego. Na wybiegu grzecznie spacerował sobie nawet w obecności innych psów i nie musieliśmy się bać że coś się stanie. Ani nie szukał konfliktów ani nie szukał drogi ucieczki. Widać że czuje się u nas bezpieczny i rozumie że chcemy mu tylko pomóc.

Z racji wieku nie jest specjalnie aktywny i raczej byłby towarzyszem do wspólnego oglądania telewizji niż do biegów górskich. Taki fantastyczny psiak zasługuje na drugą szansę i nie powinno się go dyskryminować ze względu na wiek. Prosimy do domek dla tego miłego i pojętnego seniora.

Rejtan jest odrobaczony, zaszczepiony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany.

Informacje
Nr identyfikacyjny: 56/2023
Wielkość: Duży
Kontakt
Schronisko
E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 02 66

Zapoznaj się:

https://www.schronisko.ostrowiec.pl/jak-adoptowac.html 

 

 

Zagłosuj w naszej ankiecie dotyczącej zarobków!

Porównanie zarobków wójtów, burmistrzów i starosty
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.