Perfumy dla niej – jakie wybrać?Czas czytania: 2 min.

Kobieta zmienną jest, więc jeden flakonik perfum nie będzie dla niej wystarczający. Kompozycje zapachowe w kosmetyczce powinny się między sobą różnić i pokazywać różne oblicza duszy. Sprawdź, jakie perfumy niszowe kupić na prezent bliskiej osobie.

Słodka i powabna – na początek dobrego dnia

Uśmiech na twarzy kobiety to cenny skarb, który warto starać się utrzymać jak na dłużej. W szczególności ta słodka warstwa pojawia się, gdy dana osoba jest zakochana lub zauroczona. Takie prawdziwe szczęście warto podsycać i podtrzymywać, a w tym przypadku perfumy są idealnym rozwiązaniem. W słoneczne dni Twojej partnerce przyda się flakonik niszowych perfum o kwiatowych akordach.

Jednym z unikalnych przykładów okazuje się kompozycja Delina La Rosee marki Parfums de Marly. To nietuzinkowa kreacja, która zarówno hipnotyzuje, jak i rozpieszcza. Już po pierwszym psiknięciu da się wyczuć gruszkę z liczi i bergamotką. Subtelnie przeplatają się one z kwiatowym sercem złożonym z róży tureckiej oraz piwonii. Zapach wzmacniają tutaj natomiast nuty drzewne z akordami białego piżma oraz haitańskiej wetywerii.

Ostra i nieprzewidywalna – nie tylko na wieczór

Humor kobiety może przenieść się w skrajny punkt spektrum. Niepowstrzymana furia lub ostra zmysłowość. Takie emocjonalne podejście do życia często wymaga odpowiedniego tła, jakim często okazują się być równie ogniste perfumy. Te kompozycje zazwyczaj odznaczają się ciepłą bazą, która przyjemnie otacza słodkie serce i gorzkie nuty głowy. Tym samym pozwala na przeżycie wyjątkowych chwil zarówno w samotności, jak i z partnerem.

Intrygującym przykładem są niszowe perfumy Vertus 1001. To unikalna kompozycja idealna na wieczór. Po pierwszym psiknięciu docierają zmysłów akordy przypraw, w tym cynamonu, kardamonu i szafranu. Spowija je serce złożone z róży damasceńskiej, fiołka oraz mimozy. Całość otacza drzewna nuta cedru z wetywerią czy paczulą.

Pewna siebie – kobieta z ręką do interesów

Kobieta biznesu to pewna siebie postać, której nic nie powstrzyma przed osiągnięciem celu. Nie zawsze jednak można funkcjonować na pełnych obrotach. W takich sytuacjach potrzebny jest bodziec motywujący do działania. Takim czynnikiem pozytywnym mogą być zmysłowe perfumy niszowe. Wśród nich znaleźć można nie tylko słodkie i kwiatowe kompozycje, ale również te ciężkie i przesycone dzikością.

Takim nietuzinkowym przykładem okazuje się zapach Mancera Black Noir. To intrygująca opcja dla niepowstrzymanej bizneswoman. Zachwycają w niej nuty czarnej skóry i różowego pieprzu. Przebija się przez nie tytoń, paczula oraz kambodżański oud, które spowija gęsta mgła w postaci wanilii z haitańską wetywerią.

Perfumy damskie mogą przyjmować rozmaite postacie. Pojawia się w nich zarówno słodycz i wrażliwość, jak i odrobina pazura. Czasem nawiązują również do klasyków wśród męskich zapachów. Jednak nie musi to oznaczać, że nie przystoi kobiecie również z nich korzystać. Podaruj swojej partnerce esencję jej osobowości, zamkniętą w niewielkim flakoniku.

Artykuł Sponsorowany

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

MojeLipsko.info niebawem zacznie korzystać z możliwości płatnych artykułów. Jaka kwotę miesięcznie jesteś w stanie przeznaczyć na pełen dostep do portalu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.