Ostatki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Solcu nad WisłąCzas czytania: 2 min.
Listen to this article

26 listopada młodzież z Katolickich Stowarzyszeń Młodzieżowych z Diecezji Radomskiej spotkali się w Solcu nad Wisłą na ostatkach, gdzie świętowali rok istnienia oddziału KSM Solec nad Wisłą.

Wspólne spotkanie uczestnicy wydarzenia rozpoczęli Mszą Świętą, gdzie wysłuchali kazania, które wygłosił ksiądz Mariusz Chamerski.

Motywem przewodnim spotkania było wesele, w którym z wielką radością, uczestniczyło 125 osób. Nie zabrakło tańców, w tym słynnej belgijki, oraz weselnych przyśpiewek.

Bardzo się cieszę, że młodzież tak licznie przybyła, aby świętować rok istnienia oddziału KSM Solec nad Wisłą. Od roku obserwuje tę młodzież i widzę z jak wielką otwartością działają dla drugiego człowieka. Są niesamowici i bardzo dobrze zgrani. Chylę czoła przed ks. Krystianem Korbą, asystentem tego oddziału, za tak wielkie zaangażowanie w rozwój oddziału w duchu KSM-owskich zasad. Życzę, aby ten oddział trwał jak najdłużej.

– relacjonowała Aleksandra Drab, prezes zarządu diecezjalnego KSM Diecezji Radomskiej.

Była super atmosfera, taka jaką mogłem sobie tylko wymarzyć. Myślę, że każdy miło spędził czas. Najbardziej podobał mi się pierwszy taniec i to, że spędziłem ten czas z moimi znajomymi z KSM-u.

– powiedział Bartosz Gumiński, zastępca prezesa oddziału KSM Solec nad Wisłą oraz sekretarz zarządu diecezjalnego KSM Diecezji Radomskiej.

W ostatkach uczestniczyła młodzież z oddziałów KSM: Kowala, Solec nad Wisłą, Libiszów, Kraśnica, Opoczno, Mniszek, Pawłowice, Wysoka oraz z Bazyliki Mniejszej MB Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej.

Źródło: KSM Diecezji Radomskiej; Gość Niedzielny.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.