OSP w Solcu nad Wisłą laureatem konkursu Fundacji ORLEN!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Fundacja ORLEN wraz ze swoim fundatorem spółką PKN ORLEN po raz kolejny przekazała środki finansowe na zakup sprzętu dla Zawodowych i Ochotniczych jednostek Straży Pożarnych.

Wyniki programu ORLEN dla Strażaków

Zarząd Fundacji ORLEN rozstrzygnął program ORLEN dla Strażaków. Oto lista jednostek, które otrzymały darowiznę: Lista_nagrodzonych_jednostek_ORLEN dla Strażaków 2020.pdf

Gratulujemy!

Fundacja ORLEN

Fundacja ORLEN działa już od ponad 18 lat. Przekazuje darowizny finansowe osobom chorym i potrzebującym, wspiera lokalne społeczności poprzez programy grantowe i przyznaje stypendia zdolnej młodzieży. Dba o zdrowie i bezpieczeństwo. Przekazuje jednostkom straży pożarnej darowizny na zakup sprzętu i wspiera szpitale na terenie całej Polski. Od 2019 Fundacja prowadzi też w Grupie ORLEN program wolontariatu pracowniczego.

Od początku swojego istnienia Fundacja otacza troską Rodzinne Domy Dziecka – wyjątkowe placówki, w których dzieci pokrzywdzone przez los odnajdują ciepło i spokój. Fundacja pomaga Rodzinnym Domom Dziecka kompleksowo: przekazuje darowizny na leczenie i rehabilitację, ale też finansuje podstawowe potrzeby takie jak obiady w szkole czy wyprawki.

Fundatorem Fundacji ORLEN jest Polski Koncern Naftowy ORLEN.​

Źródło: Fundacja ORLEN, OSP w Solcu nad Wisłą.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.