Orkiestra dęta Sienno z sukcesami. Jest kwalifikacja do Mistrzostw Polski!Czas czytania: 2 min.

Orkiestra Dęta Sienno ma za sobą pracowity czas. I sukcesy!

Ekipa z Sienna zasłużyła na wszelkie pochwały i gratulacje za swoje wyjątkowe osiągnięcia podczas konkursu “Gryfickie Dęciaki”.

Podczas tegorocznej edycji konkursu, który odbył się w dniach 21-23 czerwca w Gryficach, Orkiestra Dęta Sienno odniosła ogromny sukces, zdobywając aż trzy brązowe medale w kategoriach:

  • Koncert
  • Przemarsz
  • Musztra Paradna.

Ciężka praca, poświęcenie oraz miłość do muzyki zaowocowały!

Orkiestra Dęta Sienno zdobyła również kwalifikację do Mistrzostw Polski, co jest ogromnym osiągnięciem i potwierdzeniem ich wysokich umiejętności.

Ponadto wyróżnienia otrzymały solistki: Klaudia Kuc oraz Laura Dutkowska i Martyna Rutkowska.

Ekipa z Sienna zasłużyła na wszelkie pochwały i gratulacje za swoje wyjątkowe osiągnięcia podczas konkursu “Gryfickie Dęciaki”.

Orkiestra działa w Gminnym Ośrodku Kultury w Siennie od 2020 roku, jej kapelmistrzem jest Pan Kamil Węgrzyniak – charyzmatyczny i utalentowany młody człowiek, który wspaniale prowadzi prawie 50 -osobową orkiestrę w drodze do sukcesu.

Orkiestra szybko się rozwija i staje się prawdziwa perełką Sienna i całego regionu.

Orkiestra ma za sobą udział w wielu wydarzeniach na terenie miasta i gminy Sienno, powiatu, województwa, Polski, a także na arenie międzynarodowej podczas festiwalu w Bułgarii gdzie orkiestra zdobyła 3 miejsce.

Orkiestra Dęta Sienno nie zwalnia tempa i już w przyszłym tygodniu rusza w daleką podróż do Czarnogóry by wziąć udział w  Międzynarodowym Festiwalu Muzyki i Tańca, a po powrocie będzie kontynuować swoją muzyczną drogę z takim samym zaangażowaniem i pasją, inspirując innych do działania i dążenia do własnych celów.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.