Ochotnicza Straży Pożarnej w Łaziskach z nowym pojazdem za niemal 500 tys. złotych!Czas czytania: 3 min.
Listen to this article

Dzięki współpracy z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, dla druhów z Łazisk udało mi się pozyskać średni uterenowiony samochód, ratowniczo-gaśniczy Renault Midlum 300.14 DXi7, z napędem 4×4.

 

Samochód ten posiada zbiornik wody o pojemności 2500 litrów oraz autopompę o wydajności 1600 l/min, silnik wysokoprężny Dxi 7 o pojemności 7146 cm3 i mocy 300 koni mechanicznych. Obsadę samochodu przewidziano na 6 osób. Wartość samochodu to prawie 500 tysięcy złotych.

 

Wójt Gminy Ciepielów Artur Szewczyk:

Dotrzymujemy danego przed wyborami słowa. Obiecaliśmy podniesienie mobilności jednostki OSP w Łaziskach i dzisiaj obietnica staje się faktem dokonanym. Wszystko to jest możliwe, dzięki wzorowej wręcz współpracy z nową Radną z Łazisk, Panią Renatą Szczodrą. Jeszcze przed oficjalnym przekazaniem samochodu, wspólnie z Panią Radną podejmiemy działania zmierzające do wykonania termomodernizacji strażnicy, a także dosprzętowienia jednostki.

Pozyskany samochód to drugi takiej klasy (po nowym samochodzie zakupionym dla OSP Ciepielów) samochód ratowniczo-gaśniczy w naszej Gminie. Serdeczne podziękowania dla Strażaków z OSP Łaziska, w tym w szczególności dla Prezesa Janusza Kominka oraz Naczelnika Pawła Wójcika. Bardzo dziękuję Panom Komendantom z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wołominie. Serdeczne podziękowania dla Pana bryg. mgr. Jarosława Nowosielskiego, Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

 

[GALERIA]

Źródło: Urząd Gminy w Ciepielowie.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.