Oburzenie po artykule o głodzonych w Siennie psach!Czas czytania: 2 min.

Pogotowie dla Zwierząt wraz z Inspektorami Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami interweniowali w Siennie w sprawie głodzonych psów. Informację podaliśmy 16 maja.

W ciągu kilku dni o sprawie napisał m. in. Fakt i Super Express. Sienno stało się słynne w całej Polsce. Niestety z niechlubnej strony.

Pod tekstem pojawiły się też komentarze czytelników. Przytaczamy niektóre z nich:

 

Od kiedy to pogotowie dla zwierząt to wiarygodne źródło informacji? Nierzetelny artykuł, sianie fermentu, nienawiść. Nic więcej.

 

Dokładnie. Ładne, ale na skręconych łańcuchach. Ciekawe dlaczego jeden z tych psów tak się kulił ze strachu – widać strach. Co z nim robiono, zanim włączono kamery. Przez co ten biedak musiał przejść.

 

Bo widocznie więcej wiedzą. A ludzie to widzący co się dzieje powinni reagować i pomóc zwierzętom. A takie pisanie to mnie wkur***, bo pani jest taka jak wszyscy. Pies to przedmiot, ważni są ci pujusi czerpiący kasę z Gminy i przepijający nasze pieniądze!

 

Na zagłodzone, to one nie wyglądały. Łańcuch – może nie elegancki, ale skręcony a nie za krótki. Ciekawe dlaczego skręcony. Pseudo inspektorzy najprawdopodobniej weszli pod nieobecność właścicieli – tak wskazują informacje zawarte w filmie. Także w ten brak wody – też nie wierzcie. Jedną taką „empatyczną” gnidę przyłapałam jakieś 2 lata temu, jak umieściła zdjęcie psa przy budzie. Twierdziła, że wody nie miał a obok mokruteńka, świeżuteńka plama wody (w słońcu). Sugerowało, że chwilę temu wylała. Pies raczej nie, bo musiałby miskę nosić. Ta sytuacja wygląda podobnie. Na jedną wielką manipulację.

 

Następna pani która pisze, ze żyły w luksusowych warunkach. Piep***j się babo w głowę i przestać bronic pijusów, bo pewnie w takim samych warunkach trzymasz swoje zwierzęta!

Artykuł, zdjęcia i filmy z akcji TOZ poniżej:

Zwyrodnialcy z Sienna głodzili psy i trzymali je na bardzo krótkich łańcuchach!

Catering Zacisze


 

 

Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.