Nowi zawodnicy w Powiślance Lipsko!Czas czytania: 2 min.
Listen to this article

Jak informuje Powiślanka Lipsko, do drużyny dołączyło czterech nowych zawodników. Piłkarze mają wzmocnić klub i pomóc w walce o awans do czwartej ligi.

Od lewej: Radosław Mikołajek, Oskar Brociek, Jakub Kozłowski i Damian Nogaj.


Jakub Kozłowski (lat 24) – bramkarz; syn wieloletniego bramkarza Leszka Kozłowskiego. Kuba występował m.in. w KSZO Ostrowiec, Stali Mielec, Wiśle Sandomierz, Energii Kozienice a ostatnio w małopolskiej LO w Kaszowiance Kaszów. Teraz po ukończeniu studiów wraca do Lipska.


Radosław Mikołajek (lat 33) – doświadczony defensywny pomocnik. Występował m.in. w KSZO Ostrowiec, Stali Rzeszów, Ruchu Chorzów, Rozwoju Katowice, Kotwicy Kołobrzeg, a ostatnio w Łysicy Bodzentyn.


Damian Nogaj (lat 30) – ofensywny pomocnik/skrzydłowy. Ponad 150 meczów w III lidze. Występował m.in. w KSZO Ostrowiec, Alicie Ożarów, Wiśle Sandomierz, a ostatnie pół roku również w IV ligowej Łysicy Bodzentyn.


Oskar Brociek (lat 21) – napastnik. Wychowanek KSZO Ostrowiec, ostatnio występował na wypożyczeniu w IV-ligowym Alicie Ożarów.


Władze Powiślanki zapowiadają, że to nie koniec transferów. Przypomnijmy, że w nowym sezonie w barwach ekipy Tadeusza Krawca nie zagrają Jacek Rożek, Piotr Sorbian, Mateusz Kuszaj, Karol Głowacki, Bartłomiej Gołasa oraz Mateusz Próchniak.

Źródło: KS Powiślanka Lipsko.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.