Muzy nad Krępianką – FestiwalCzas czytania: 2 min.

Stowarzyszenie Pracownia Dobrych Pomysłów wraz z Gminną i Powiatową Biblioteką Publiczną w Rzeczniowie zaprasza na

Festiwal “Muzy nad Krępianką”.

2. Edycja wydarzenia odbędzie się 29 czerwca (sobota) na Skwerku w Rzeczniowie.

Sprawdź POLECANE teksty MojeLipsko.info.

W programie:

1. “Tajemnice miejsca”- spotkanie autorskie z Grzegorzem Rakiem i przyjaciółmi.
Spotkanie oparte na powieści “Puzzle polskie”.

2. Koncert chóru Coro Cantorum i wokalistów Studia Pandora-Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim pt.” “Muzyka jest w nas” .

3. Warsztaty z “magikiem kultury”, czyli miejsce na wyciągnięcie obiektywu pn. : “Wędrowny fotograf”- warsztaty dla pasjonatów miejsca zamieszkania, szczególnie rodziców z dziećmi. Warsztaty poprowadzi Radosław Kowalik. Planowana jest wystawa plenerowa wykonanych prac.

4. Monodram „Simona K. Wołająca na puszczy” w wykonaniu Agnieszki Przepiórskiej , przygotowany w oparciu o książkę pt. „Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak” autorstwa Anny Kamińskiej.

5. „Twórczy hyde park” to po raz drugi tworzenie otwartej przestrzeni sceny dla różnych twórców, w tym muzyków, poetów, autorów. Tu będą mogli zaprezentować się twórcy amatorzy, którzy zechcą wziąć udział w takiej kulturalnej przestrzeni.
Do zaprezentowania się w „Twórczym hyde park” należy się zgłosić do 20 czerwca 2024 r. do godziny 15.00 osobiście w siedzibie GiPBP w Rzeczniowie lub adres e- mail makrygo@wp.pl

6. “Stoisko – blisko, najbliżej”. Wzorem ubiegłego festiwalu dla zaproszonych pisarzy i wystawców przygotowane zostaną stoiska pod namiotami wystawienniczymi, aby przyciągnąć uwagę
uczestników festiwalu. Tu można będzie kupić książkę porozmawiać z zaproszonym autorem.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.