Mieszkańcy Gołębiowa i Szymanowa wsparli szpital w Lipsku



Czas czytania: < 1 minutę

Z sercem na dłoni i ogromną życzliwością mieszkańcy Gołębiowa, Szymanowa oraz ich przyjaciele włączyli się w akcję charytatywną, której celem było wsparcie szpitala w Lipsku. Wspólna inicjatywa społeczności lokalnej zaowocowała przekazaniem symbolicznej „cegiełki” – daru, który ma pomóc placówce w potrzebie.

Jak podkreślają organizatorzy, gest mieszkańców to przykład solidarności i troski o drugiego człowieka. W trudnych czasach takie działania przypominają, że siła wspólnoty tkwi w gotowości do pomocy i we wzajemnym wsparciu.

„To piękne, że potrafimy jednoczyć się wokół dobra i wspólnie działać dla innych” – czytamy w podziękowaniach opublikowanych przez sołectwo Gołębiów-Szymanów. Wpisem tym sołectwo wyraziło wdzięczność wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i wsparli zbiórkę.



Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać




9 Komentarzy

  1. focia z dobrego serca to musi być z PiS no to nie mam pytań poprzedniczka jak był Anżej Duda w Lipsku to na scenę dla foteczki się wdrapała i i nowa widać idzie tą samą drogą tam widać nieźle się niektórzy bawią w tej lecznicy

  2. To bardzo szczytny cel i wszyscy powinniśmy wpłacać ale z dobrego serca to po co się tym chwalić na portalu????

    • no mistrz zabrać ludzi na kulig[…] on wie co robi i komu ta kampania na pewno nie dyrektorce ale nie wszyscy są głupi […]🤣

  3. Szpital w Lipsku powstal ze skladek MIeszkancow Powiatu..z tamtych czasow..To Kielce
    zatwierdzaly pomysl i dawaly dotacje.Bylem agitatorem i glownym odpowiedzialnym za zbiorke..O maly wlos a wlasciwie minuty decydowaly o tym …czy zatwierdza go w Lipsku
    …czy szpital powstanie gdzie indziej a u nas dopiero za 10 lat.To bardzo ciekawa historia .Przepraszam ale zapomnialem jak wstawic odpowednia czcionke …Pozdrawiam Leopod

  4. Dokładnie tak, panie Leopoldzie razem z Danielem Czajorem w 1973 ruszyliście machinę zbiórki na NFOZ, ukłony należą się WAM i podziękowania w Waszą stronę. Wasz wkład i „cegiełki na szpital” to symbol, zmobilizowaliście tysiące dobrych ludzi. Wpłacajmy cegiełki z serca i szacunku, że szpital istnieje i może się rozwijać. Ale nie biegajmy z tym do mediów i tabloidów , to nasz obowiązek wesprzeć NASZ szpital w potrzebie.

  5. Jest nowa osoba od pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych dla szpitala i zarazem członkini zarządu powiatu, to niech sobie wykaże skutecznością. Czas pokaże, czy to stanowisko było potrzebne, czy tylko zwykła fikcja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.