Każdy głos jest ważny, więc idźmy na wybory!Czas czytania: 2 min.
Listen to this article

Jesteśmy Polakami, mieszkańcami miast i wsi z urodzenia lub z wyboru. Kochamy swoją Ojczyznę bez względu na to, gdzie mieszkamy.

Zachęcam każdego uprawnionego do głosowania, aby skorzystał z przysługującego mu prawa i wziął udział w  wyborach prezydenckich. Każdy głos ma znaczenie, każdy głos jest ważny. Idźmy na wybory, bo wysoka frekwencja będzie potwierdzeniem wysokiej jakości polskiej demokracji.

W czasach minionych walczyliśmy o wolne, demokratyczne wybory. Dzisiaj mamy system demokratyczny, a udział  w wyborach jest jednym z podstawowych praw obywatelskich.

W niedzielę 28 czerwca  wybierzemy Prezydenta, któremu zaufamy. Chcemy żeby godnie reprezentował naszą Ojczyznę na arenie międzynarodowej – jednocześnie mamy nadzieję na rozwój również naszej małej Ojczyzny.

Niektórym z nas może się nawet wydawać, że wybór Prezydenta nas nie dotyczy. Nic bardziej mylnego. Ten wybór, to wybór w którym kierunku będzie rozwijać się Polska. Nasze głosy, razem z głosami milionów obywateli wpłyną na przyszłość Naszego Kraju, zdecydują o jego obliczu na kolejne lata, a może i dziesięciolecia.

Ja z tego prawa w niedzielę 28 czerwca skorzystam i  zachęcam Wszystkich Państwa do udziału w wyborach – tym pięknym święcie demokracji, za które wielu naszych rodaków oddało życie.

Proszę, aby każdy mieszkaniec powiatu lipskiego miał w tym swój udział. Nie może zabraknąć żadnego głosu, bo to decyzja o tym, w jakim Powiecie i Kraju przyjdzie nam żyć, w Kraju o ponad 1000-letniej tradycji, gdzie słowa: Rodzina, Bóg, Honor i Ojczyzna znaczyły zawsze wiele.

– Sławomir Śmieciuch, Starosta Lipski.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Lipsku.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.