Gmina Sienno uzyskała dofinansowanie na zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Siennie!Wsparcie Samorządu Województwa Mazowieckiego jest jednym z elementów tzw. montażu finansowego, który pozwala OSP zakupić samochody ratowniczo-gaśnicze.

Strażacy ochotnicy to ludzie, którzy ryzykują swoje życie i zdrowie, by nas ratować i robią to zupełnie bezinteresownie. Dlatego naszym zadaniem jest ich wspierać i wyposażać w możliwie najlepszy sprzęt. To już kolejny program, który w tym roku kierujemy właśnie w stronę OSP. Dzięki środkom z naszego budżetu doposażyliśmy je w niezbędne w czasie epidemii środki ochrony osobistej, a także dofinansowaliśmy remonty strażnic.

– zaznacza wicemarszałek Rafał Rajkowski.

Jednym z beneficjentów Samorządu Województwa Mazowieckiego jest Gmina Sienno, która uzyskała dofinansowanie w wysokości 100 000 złotych na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Sienno.

Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie Samorządowi Województwa Mazowieckiego i Wicemarszałkowi Województwa Mazowieckiego Panu Rafałowi Rajkowskiemu. To dzięki takim działaniom zmienia się nasza Gmina.

– powiedział Wójt Gminy Sienno Mariusz Strąk.

Źródło: Samorząd Województwa Mazowieckiego.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.