#GaszynChallenge – Zbiórka dla Zosi! – Pazerni Na Sport Lipsko Motywują!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

GaszynChallenge – to nowa forma pomagania, która zalała Internet. Każdy uczestnik za wykonanie zadania wpłaca 5 zł na konto wyznaczone w challengu, a za brak udziału 10 zł.

Tym razem wspieramy malutką Zosię z Niszczyc w województwie mazowieckim, która choruje na SMA. Dziewczynka ma 5 miesięcy i jedyną pomocą jest bardzo droga terapia.

Poprzez kolejne nominacje jest nas coraz więcej i bardzo dobrze! Świetna zabawa dla uczestników, a ogromna pomoc potrzebującym!

Pamiętajmy… Pomaganie jest fajne!

Jest moc!

To jest Pazerny… 😉 #Gaszynchallenge Dziękujemy za nominacje Monoślad Ciepielów!7 wspaniałych na pomoście w rytm muzyki Bring Sally Up 😉 Czyli: Moby-Flower https://www.youtube.com/watch?v=6A2V9Bu80J4Do wykonania zadania nominujemy:Iłża PędziRoyal Fitness Lipsko70 dyszek wpłacamy dzisiaj było ciężko;) Zadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie.Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10zł, jeśli wykonają to 5zł na dowolne konto chorych dzieci z poniższego linku.Czas na wykonanie to 48h.Zachęcamy do pomocy chorym dzieciom 😉 Zapraszamy wszystkich do dokonywania wpłat 😉 Dobro wraca! https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

Opublikowany przez Pazerni Na Sport Lipsko Motywują Wtorek, 30 czerwca 2020

Link do zbiórki: #GaszynChallenge

Źródło: Pazerni Na Sport Lipsko Motywują.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.